Moje konto Moje konto

SPODNIE ICON 1000 AKROMONT JEANS 38

Na stanie: 0

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Numer katalogowy: 28210971

Producent: Icon

SPODNIE ICON 1000 AKROMONT JEANS 38 na stronie producenta

SPODNIE ICON 1000 AKROMONT

 

KOLOR : JEANS

icon_28110589.jpg

Produkty amerykańskiej firmy Icon stworzone są z najlepszych jakościowo materiałów z przeznaczeniem dla profesjonalistów ceniących sobie komfort użytkowania, oryginalny design i przede wszystkim bezpieczeństwo. Każdy produkt przeszedł testy wytrzymałościowe i użytkowe. To najwyższa półka akcesoriów motocyklowych i obecnie najbardziej rozpoznawana marka motocyklowa w USA.

Misją firmy jest osiągnięcie największego poziomu bezpieczeństwa dla motocyklistów z grupy wysokiego ryzyka. Najróżniejsi entuzjaści motocykli identyfikują się z tą marką doceniając jej wkład w rozwój sportów motorowych.

pant_hypersport_26.jpg
Dżinsy z komfortem przez cały dzień, MH1000 ™ są w domu zarówno na motocyklu, jak i poza nim. Wykonane z elastycznej podszewki z denimu CORDURA®, które zachowuje autentyczny wygląd dżinsu bawełnianego, ale z dodatkową odpornością na ścieranie. Wzmocnienia kolan Aramid® oraz 3-pozycyjne ochraniacze kolan i bioder D3O® są tym, co utrzymuje ten swobodny wygląd. Luźne dopasowanie pozwala na maksymalny zakres ruchu. MH1000 to jeansy dla skromnego motocyklisty.

pant.jpg

Trwała podszewka wykonana jest z denimu CORDURA® dla wygody i wytrzymałości bez utraty komfortu i stylu.

night4.jpg

:
:
:
:
:
:
:
:
:
: